Bada OS için Yararlı Türkçe Uygulamalar..

Aslında samsung apps şimdilik emekleme aşamasında bunu biliyoruz.Fakat yinede işe yarayan fakat gözden kaçmış birşeyler kalmasın.Burda benim işime yaramış sizede yarıyacağını düşündüğüm programları paylaşacağım;

Uçak Bileti

Adından da anlıyabileceğiniz gibi uçak bileti arama motoru.Yurtiçi firmaların hepsinde anında arama yapıyor ve sonuçları size fiyatlarıyla sunuyor.Filtreleme özelliğiylede istediğiniz fiyatlar ve saatler arasındaki uçuşları görebiliyorsunuz.

Wifi Tracker

Wifi özelliğinin telefonlarda güzel olmadığı üzerine bir çok görüş var ortada.Aslında mantık olarak doğru antenin bile önemli olduğu wlan bağlantısında küçücük telefon nasıl güzel bir çekim sunsun ? Tabii buna çözüm bulmak zor değil.Bu program sayesinde çevrenizdeki ağların yakınlığını kalitesini falan görmek mümkün bu sayede hangi ağın daha iyi sonuç vereceğini görmüş oluyorsunuz.

Haber Programları

Spor için ;

Ajansspor’u normal spor haberleri içinde kaçırmayan biri olaraktan tabii ki uygulamasını tavsiye ediyorum .

Genel Haberler için;

Burda aslında biraz karışıklık var.Ben NTVMSNBC’yi genel olarak kategorisel haber vermeyi tercih ettiği ve ntvsporuda içerdiği için kullanıyorum fakat samsung apps’te milliyet,hürriyet,cumhuriyet gibi gazetelerden internethaber,haber7 gibi online sitelere ayrıca anadolu ajansının kategorilere ayrıştırılmışına kadar birçok uygulama mevcut.Haber kategorisi için buraya tıklayabilirsiniz.

Önerim ise Gazetem uygulaması: İstediğiniz gazeteleri seçerek istediğiniz kategorideki haberleri RSS yoluyla okumanızı ve linkleri takip ederek sitelerden haberi ayrıntılı okumanızı sağlıyor.

Değişik uygulamalarda mevcut tabii ki onları esgeçmek olmaz 🙂

Mesela arabam.com uygulaması ile cepten 2.el araç bakabiliyorsunuz.

Şimdilik bu kadar yeni uygulamalarda görüşmek üzere 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir