Uçak İkramları nı Önceden İncelemek İster Misiniz ?

Uçak İkramları her ne kadar önemsiz gözüksede bizim insanımızın ikrama bakış açısı bellidir “yemek buldun ye , dayak buldun kaç”.

Low costların iyice türemesinden sonra Uçak İkramları olayı biraz unutuldu aslında ülkemizde.Rekorun onur air’de olduğunu düşündüğüm 9 TL’ye bilet kampanyasından sonra açıkcası Uçak İkramları beklemek abes kaçabiliyor.Örneğin son 4-5 uçuşumda otobüs firmalarından ucuza uçtum.E böyle bir durumda ister istemez hak veriyoruz Uçak İkramları nın olmayışına.

Uçak İkramları Araştırmam

Ama yinede özellikle dış hatlar için geçerli olmak üzere bir kaç saatlik uçuştada aç-susuz durmak imkansız. Low cost ise ücretini ödeyip , değil ise Uçak İkramları na göre bileti ona göre almak mantıklı geliyor bana. Sonuçta 2-3 saat boyunca havadasın ve bir şekilde açlığını bastırman gerekicek.Bunu düşünüyordum ve yurtdışı uçuşlarımda Uçak İkramları açısından hangi firmayı seçsem araştırması yaparken çok güzel bir site buldum.

Uçak İkramları Resimleri

Ekonomi sınıfından business sınıfına istediğiniz class ta istediğiniz havayollarının ikramlarına ulaşabiliyorsunuz.Uçak İkramları fotoğraflı bir şekilde bolca var.Yolcular tarafından çekilip siteye yüklenmiş ve dikkat ettiğim üzere türk firmalarında bile bu işi yapanlar yabancı yolcular.Eğer resimlerle yetinmezseniz Menu cardlarının fotoğraflarına da bakabilirsiniz.Özellikle uzun uçuşlar öncesi Uçak İkramları için firmayı burdan kontrol etmekte fayda var . Uçak İkramları yazısına tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir