Şifa Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ‘ne Geçiş…

Uzun zamandır bir sınav muhabbeti içerisindeydim. Benim için çok önemli biri tarafından destekle böyle bir amaç oluşturduk ve sonucunda Şifa Üniversite’sini kazanarak İzmir’e geçiş yaptım. Çok beklenmedik bir gelişme olsa da sevindirici bir son olmuş oldu. Bilgi Üniversite’sinde 2 yıllık bir deneyimden sonra yeni bir sayfa açmış oldum.

Şifa Üniversitesi kendi hastanesinin olmasının da etkisiyle tıbbi imkanları sonuna kadar kullanıyor. Anatomi laboratuvarlarındaki kadavralar ve ekipmanlar , fizyoterapi laboratuvarları cezbedici durmakta. Ayrıca ingilizce konusunda hazırlık yerine birebir ingilizce dersleri işlemesi ise benim gibi ingilizcesi upper-intermediate/advanced arasında biri için bile gayet iyi gözüktü.

şifa üniversitesi fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü

Sonuç olarak Şifa Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon bölümü nü sınav sonuçlarına göre kazandım. Şimdilik yeni okula alışma aşamasındayız dersler başladıkça okul hakkında yorumlarımı yine site üzerinden aktaracağım.

Etiketler:

  • ftr başarı sırası
  • şifa üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü ücretleri
  • şifa üniversitesi fizyoterapi ve rehabilitasyon ücretleri
  • şifa ftr

One Comment

  1. Sifa üniversitesi hakkinda bilgisi olan paylaşabilir mi ? Birde geçen seneki sıralamalar nasıldı bursuz puani 316 diyolar bana çok düşük geldi mesela izmir üniversitesi bursuz 401çok saçma
    sonuçta şifa grubu izmirde özellikte çok bilinen bir sağlık kurumu

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir