Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü…

Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü daha önceki yazılarımda da belirttiğim üzere kayıtlı bulunduğum ve okuduğum bölüm . Her geçen gün dahada yaklaşıyoruz kendisinin bir parçası olmaya 🙂 kazanmak yetmiyor tabii birde ingilizce hazırlığı atlayabilmek lazım. 3.kurun bugün itibariyle son bulması ve yerini sadece bayram sonrasındaki AT’ye bırakması sebebiyle birazda bölümden bahsetmek istedim.Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü 2010 yılında kurulmasının akabininde ilk kez öğrenci almış ve laboratuvarları ile Bilgi Üniversitesi Dolapdere kampüsünde eğitime başlamıştır.

Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nü Tercih Ederken

 

Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ‘nü yazmayı düşünen arkadaşlar için öncelikle önerim puan,sıralama bakaraktan yazmasınlar.Çünkü Bilgi’nin adı birazda birşeyler için yeterli o yüzden idealist bir şekilde bilgiyi tercih ettim her ne kadar burssuz 1. olsamda bu aslında güzel bir karardı benim için. Türkiye’deki sayılı Fizyoterapi profesörlerinden Birsen Sirmen’in başkanlık ettiği bölümümüzdeki hocalar genellikle hacettepe üniversitesi ve istanbul üniversitesi çapa tıp bünyesinden bölüme geçmiş durumdalar.

Özel okul olmasının etkisi nedir değildir bilemiyorum ama hazırlık olmama rağmen ziyarete gittiğimde çok güzel karşılayıp bölüm hakkında güzel bir sohbet etmeyide ihmal etmediler.Bu sebeple öğretim üyelerimiz hakkında çok iyi düşünüyorum ve onlarla çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum.

Bilgi Üniversitesi - Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü

Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ve Kampüsü Hakkında

 

Yerine geçicek olursak şu an için Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü müz Dolapdere’de fakat Bilgi’nin yüksek lisans ve doktora için dolapdereyi ana kampüs yapma fikri sayesinde bölüm yavaş yavaş santralistanbul kampüsüne geçiş yapıcak.Seneye sanırım birkaç seçmeli dersin santral’de olacağı Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü ‘nün gelecekte tamamının geçmesi düşünülüyor.

Dolapderedeki yeri konusunda konuşmak gerekirse , sizi temin etmeliyim ki o kadarda güzel değil fakat şirin bir köşede kendisine ayrılmış bir mekan olarak kampüsten ayrılmış şekilde kendi halinde takılıyor modunda bölümümüz. Ders yapılan saatlerde uğramadığım için o konuda bir bilgim yok tabii.

Laurate ve Erasmus ikisi birlikte okulumun en güzel özelliklerinden fakat Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü için şu anlık bir anlaşma bulunmaması tabii ki normal karşılanabilir. Gün geçtikçe artan organizasyonlara yakında Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü hakkındada birçok değişim olayının ekleneceğinden eminim çünkü Laurate gibi muhteşem bir olaydan faydalanmak kesinlikle bizimde hakkımız 🙂

Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Hastane Anlaşmaları

Bilgi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu ve dolayısı ile Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü stajlar ve eğitimler konusunda destek amaçlı Memorial grubu hastaneleriyle işbirliği anlaşması yaptı. Yani hastanenin imkanlarından isteyen tüm Bilgi Üniversitesi – Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğrencileri yararlanabilecek.

Etiketler:

  • FİZYOTERAPİ
  • fizyoterapi ve rehabilitasyon
  • istanbul bilgi üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon bölümü ücretleri
  • istanbul bilgi üniversitesi ftr ücretleri
  • bilgi universitesi ftr
  • istanbul bilgi üniversitesi ftr
  • istanbul bilgi üniversitesi fizyoterapi ve rehabilitasyon ücreti
  • istanbul bilgi üniversitesi fizyoterapi ücretleri
  • bilgi üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon ücret
  • bilgi üniversitesi fizik tedavi ve rehabilitasyon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir